<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1403 پنجشنبه 24 خرداد
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> مرکز ثبت نام آموزشگاه های کرج
آموزشگاه فنی حرفه ای ، کامپیوتر ، حسابداری ، نقشه کشی ، زبان ، مدیریتدسترسی سریع


اخبار و اطلاعیه ها

آموزش، مشاوره و ارائه خدمات تخصصی حسابداری در کرج

1401 سه شنبه 27 دی آموزش، مشاوره و ارائه خدمات  تخصصی حسابداری در کرج با نظر به وجود نقش کلیدی امور مالی و حسابداری در حیات و رونق کسب‌وکارها، شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها، نیاز به علم حسابداری روزبه‌روز فزونی می‌یابد. به‌طوری‌که اغلب افراد در نقش ارائه‌دهنده و یا متقاضی خدمات حسابداری قرار دارند. این نکته را از میزان متقاضیان خدمات حسابداری در کرج می‌توان به‌خوبی درک کرد.از سوی دیگر افزایش تقاضا برای خدمات حسابداری، سبب رونق بازار کار رشته حسابداری و افزایش علاقه‌مندان به حسابداری شده است. به‌طوری که افراد مبتدی پس از گذراندن دوره‌های تخصصی در آموزشگاه حسابداری  به‌عنوان نیروی ماهر وارد بازار کار می‌شوند. ناگفته نماند که تنوع خدمات حسابداری به حدی بالا است که انتخاب حسابدار خبره و آپدیت دانش حسابداری امری کاملاً ضروری و هوشمندانه محسوب می‌شود.
 
اصول حسابداری ویژه مشاغل

اصول حسابداری ویژه

علم حسابداری بر اساس یک سری مفروضات و اصول معین شکل‌گرفته و اجرا می‌شود. در واقع مفروضات چارچوب و ساختار علم حسابداری را تعیین کرده و اصول حسابداری آن‌ها را اجرا و عملی می‌کنند. اصول حسابداری حاوی تمام قواعد و روش‌های مورداستفاده در امور حسابداری چون اندازه‌گیری، محاسبه، گزارش و ... هستند. به عبارتی فراگیری و اجرای همین اصول است که مدیریت و محاسبه امور مالی یک کسب‌‌وکار را میسر می‌کند. اصول حسابداری پذیرفته شده و مورداستفاده در خدمات حسابداری به شرح ذیل هستند:

خدمات حسابداری کاربردی

•    اصل افشای اطلاعات

مطابق اصل افشا، تمام اطلاعات مالی ریزودرشت که در تصمیمات و گزارش‌های مالی مؤثر هستند، باید افشا شوند. در اصل افشا بهتر است اهمیت موضوعات و رویدادهای مالی نیز در نظر گرفته شود. به عبارتی از مسائلی که در نهایت نقشی در تصمیم‌گیری‌ها نقشی ندارند، فاکتور گرفته شود.

•    اصل بهای تمام شده

باتوجه‌به اینکه بخش عظیمی از بودجه کسب‌وکارها صرف تولید محصول و خدمات می‌شود، محاسبه قیمت تمام شده کالا امری الزامی است. محاسبه تمام هزینه‌های مؤثر در تولید محصول و ارائه خدمت نیز برعهده حسابداری بهای تمام شده است.

•    اصل مهم تطابق هزینه‌ها با درآمد

طبق این اصل مهم در خدمات حسابداری ، باید تمام هزینه‌های ایجاد درآمد در هر دوره، در همان دوره ثبت ‌شوند.

•    اصل تحقق درآمد

این اصل بدیهی، به ثبت درآمد پس از کسب اشاره دارد. در واقع درآمد ثبت شده باید عددی واقعی، مشخص و قابل وصول باشد.


خدمات حسابداری کاربردی

خدمات حسابداری در  شهرها، فراتر از تنظیم ترازنامه، تدوین اظهارنامه مالیاتی و ارائه گزارش‌ها و صورت‌حساب‌های مالی است. در واقع این خدمات برخلاف باور عموم در سه سطح مشاوره، اجرا و عملیات توسط متخصصین حسابداری به متقاضیان ارائه می‌شوند. البته که تبحر فرد متخصص در تشخیص نیاز مشتری و ارائه خدمت متناسب با نیاز وی، امری کاملا آشکار است. خدمات حسابداری  در اصل به دو صورت پکیج و مجزا نیز قابل‌ارائه هستند. به طور مثال برخی از شرکت‌ها و کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند صفر تا صد امور حسابداری را برون‌سپاری کنند. درحالی‌که شرکت‌های دیگر تنها در برخی موارد به خدمات حسابداری بیرون از مجموعه خود نیاز دارند. در ادامه لیست برخی از خدمات پرکاربرد و اساسی در حسابداری را مشاهده می‌کنید‌.
•    طراحی سیستم‌های اختصاصی حسابداری
ک    انتخاب، طراحی و راه‌اندازی نرم‌افزارهای متناسب با کسب‌وکار
•    بررسی حساب‌ها و رفع اختلاف حساب
•    آنالیز حسابداری مجموعه و ارائه راهکار
•    تنظیم صورت دستمزد، بیمه و اضافه‌کاری مشاغل
•    حسابرسی امور مربوط به بیمه شرکت‌ها

وظایف حسابدار خبره

وظایف حسابدار خبره

پس از اطلاع از خدمات حسابداری و مالیاتی ، نوبت به بررسی وظایف و مهارت‌های حسابدار موفق می‌رسد. یک حسابدار موفق علاوه بر سطح دانش و آگاهی بالا، در برابر چالش‌ها و رخداد‌های غیرمنتظره پاسخ‌ مناسب ایجاد می‌کند. در واقع حسابدار خبره کسی است که علاوه بر تسلط کافی به نرم‌افزارها، اصول، استانداردها و قوانین حسابداری، با درایت باشد. حسابدار ماهر و موفق علاوه بر صداقت در کار، تمام تلاش و توان خود را در بهبود اوضاع مالی کسب‌‌وکار گذاشته و از هیچ راهکاری دریغ نمی‌کند. باتوجه‌به پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی، آپدیت بودن نیز از شروط لازم برای ارائه بهترین خدمات حسابداری است.

دوره ویژه حسابداری آموزشگاه حسابداری

دوره ویژه حسابداری آموزشگاه حسابداری

با بررسی وظایف حسابدار خبره، دریافتیم موفقیت در حسابداری منوط به آموزش تخصصی اصول و فنون حسابداری زیر نظر استادهای مجرب است. چه جایی بهتر از آموزشگاه حسابداری در کرج که تربیت نیروی حسابدار ماهر و دانا را در اولویت قرار داده است. باتوجه‌به تقاضای روزافزون متقاضیان خدمات حسابداری و خدمات مالیاتی ، حسابداری به رشته‌ای پردرآمد بدل شده است. آموزشگاه حسابداری  علاوه بر اصول و مفروضات رشته حسابداری، کار با نرم‌افزارها، تهیه گزارش‌ها، قوانین و ... را به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد. به عبارتی تمرکز بر مطالب اصلی و جانبی حسابداری، رمز موفقیت مربی‌های حسابداری این مجموعه در آموزش است.

نیاز به خدمات حسابداری

نیاز به خدمات حسابداری

دریافت خدمات حسابداری، شاید نیاز اولیه کسب‌وکارها نباشد، اما در صدر نیازهای حیاتی مؤثر در دوام و رشد آن‌ها قرار دارد. مدیریت اصولی امور حسابداری برای کسب‌وکارهای نوپا، مجموعه را از خطرات و زیان‌های احتمالی حفظ می‌‌کند. تنظیم اظهارنامه مالیاتی، رسیدگی به امور بیمه و دستمزد کارکنان، تنظیم نرم‌افزارهای حسابداری و ... ساده‌ترین خدمات حسابداری هستند که هر مجموعه به آن نیاز دارد. در واقع ساده‌ترین کسب‌وکارها نیز برای ادامه فعالیت به خدمات حسابداری احتیاج دارند.

نیاز به خدمات حسابداری