<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1403 جمعه 25 خرداد
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> مرکز ثبت نام آموزشگاه های کرج
آموزشگاه فنی حرفه ای ، کامپیوتر ، حسابداری ، نقشه کشی ، زبان ، مدیریتدسترسی سریع


اخبار و اطلاعیه ها

خدمات حسابداری و مالیاتی در کرج

1400 پنجشنبه 21 بهمن خدمات حسابداری و مالیاتی

ارائه خدمات حسابداری در کرج؛ پیشنهاد طلایی ما به شما!

خدمات حسابداری در کرج یکی از پر طرفدارترین خدماتی می باشد که از سوی شرکت ها و سازمان های گوناگون با استقبال رو به رو شده است. همان طور که می دانید، چابکی و انعطاف پذیری به یکی از مهم ترین معیارهای پیشرفت در سازمان های امروزی تبدیل شده است. این روزها که وضعیت اقتصادی چندان خوشایند نیست، بی شک آن دسته از مجموعه هایی که قادر به تطبیق خود با این شرایط نه چندان ایده آل نباشند، بیشتر از سایرین در تیررس نابودی قرار خواهند داشت.
همین امر موجب شده است که مجموعه های مختلف بخش هایی از خدمات تخصصی خود نظیر خدمات حسابداری را که جزء تخصص های مجموعه شان محسوب نمی شود، برون سپاری کرده و بدین ترتیب گامی مهم در راستای انجام تخصصی امور خود بردارند. اگر به این دسته از مجموعه ها قرار دارید و می خواهید با برون سپاری مسائل حسابداری خود شروعی طوفانی در زمینه کاریتان داشته باشید، خدمات حسابداری در کرج با افتخار در خدمت رسانی به شما حاضر است!
 
ارائه خدمات حسابداری در کرج

خدمات حسابداری چیست؟

مجموعه ای از خدمات تخصصی در زمینه مدیریت امور مالی یک کسب و کار را که غالبا یک شخص یا یک شرکت حسابداری در کرج انجام آن را عهده دار می شود، خدمات حسابداری می گویند. به طور کلی می توان گفت خدمات حسابداری کلیه خدماتی هستند که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار به منظور مدیریت امور مالی مجموعه خود نیازمند آن ها هستید.
خدمات حسابداری کرج با برخورداری از کادری مجرب و خبره بر آن شده است که از اساسی ترین و ساده ترین مسائل مالی تا پیچیده ترین مسائل محاسباتی کسب و کار شما را فارغ از نوع کسب و کارتان به بهترین نحو ممکن انجام دهد. با اعتماد به خدمات حسابداری در کرج لذت سپردن کار به کاردان را تجربه کنید!
حال ممکن است این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که انواع خدمات حسابداری در کرج کدامند؟!
خدمات حسابداری چیست؟

انواع خدمات حسابداری در کرج

انواع خدمات حسابداری کرج از بعد شکل ارائه خدمت
•    خدمات مشاوره حسابداری
 مشاوره در حوزه تنظیم قراردادها
عرضه خدمات مشاوره ای در حوزه امور مالیاتی
مشاوره در حوزه مصاحبه و استخدام نیروهای حسابدار
 تجزیه و تحلیل صورت های مالی نظیر صورت مالی ترازنامه، صورت مالی سود و زیان و...

•    خدمات پشتیبانی و فنی حسابداری
راه اندازی سیستم های مرتبط با امور مالی و حسابداری همچون سیستم حضور و غیاب پرسنل
 طراحی و تدوین سیستم های حسابداری
راه اندازی نرم افزارهای حسابداری مورد نیاز مجموعه و عرضه خدمات پشتیبانی آن ها

•    خدمات اجرایی در زمینه حسابداری
 انجام کلیه عملیات حسابداری مجموعه
 تهیه و تنظیم صورت های مالی
انجام امور مرتبط با حسابداری حقوق و دستمزد کارکنان
ارسال لیست های بیمه و پرداخت مالیات حقوق

•    خدمات 360 درجه حسابداری
انواع خدمات حسابداری در کرج از بعد موضوع
•    خدمات مالیاتی
تهیه و تنظیم نمودن اظهارنامه های مالیاتی
تنظیم اظهارنامه عملکرد
 تهیه و تنظیم گزارشات فصلی
مالیات بر درآمد پرسنل

•    خدمات مالی و حسابداری
نظارت بر اسناد حسابداری
بستن حساب ها
 تهیه گزارشات میان دوره و سالیانه
 انجام امور حسابداری شرکت های مختلف نظیر شرکت های بازرگانی، شرکت های صنعتی، شرکت های پیمانکاری و...

•    خدمات حسابداری اداری و کارکنان
انجام امور استخدام نیرو و کارگزینی
انجام امور مربوط به پرونده پرسنل مجموعه و نگهداری از این پرونده ها
 تنظیم قراردادهای مختلف و انجام امور مربوط به جابه جایی یا پایان همکاری

فرقی ندارد نیازمند چه نوع خدمت حسابداری ای هستید، آنچه اهمیت دارد این است که خدمات حسابداری در کرج با برخورداری از تیمی با تجربه در خدمت رسانی به شما حاضر است. با وجود خدمات حسابداری کرج نگران هیچ چیز نباشید!
 

پیدا کردن حسابدار در کرج

حسابداری یکی از مهم ترین بخش های هر کسب و کاری فارغ از اندازه و حوزه فعالیت آن است که اگر پای آن بلنگد، پای کل مجموعه خواهد لنگید!  حسابدار  در کرج شخصی است که عهده دار مسئولیت کنترل و ثبت کلیه امور مالی شرکت است. این سِمَت در عین برخورداری از اهمیت فراوان، مسئولیتی پر تنش محسوب می شود که انجام یک اشتباه کوچک در آن می تواند خسارات سنگین و گاها جبران ناپذیری را به کسب و کار تحمیل نماید.  در گذشته های نه چندان دور حسابداران کرج مسئولیت ها و وظایف خود را به صورت دستی انجام می دادند که این کار بسیار پر ریسک و زمان بر بود. خوشبختانه زمان گذشت و پیشرفت فناوری پای نرم افزارهای مختلف و کاربردی را به دنیای حسابداری باز کرد تا بدین ترتیب امنیت و دقت در ثبت اطلاعات به طور قابل توجهی افزایش یافته و فشار کاری و استرس حسابداران کاهش پیدا کند!
فراموش نکنید که شغل حسابداری حتی در حضور نرم افزارهای کاربردی امروزی نیز شغلی حساس و پر مسئولیت است. بنابراین اگر به عنوان صاحب یک کسب و کار قصد استخدام یک حسابدار در کرج برای انجام امور مالی مجموعه تان را دارید، حتما خوبِ خوب دانش و اطلاعات او را بسنجید تا بتوانید یک حسابدار همه چیز تمام استخدام کرده و با خیال راحت به انجام سایر امور شرکت بپردازید. از ما نظر می خواهید؟!
پیشنهاد ما به شما انتخاب حسابدار در کرج است. با یک انتخاب زیرکانه موفقیت مجموعه تان را تضمین کنید!
 
 پیدا کردن حسابدار در کرج

وظایف و مسئولیت های حسابدار در کرج

جالب است بدانید که تعریف حسابدار در کرج در دل مسئولیت هایی که او عهده دار انجام آن ها است، نهفته است. بنابراین اگر تعریف کاملی از این عنوان شغلی داشته باشید، بی شک از وظایفش نیز مطلع هستید! یکی از معمول ترین وظایفی که حسابدار در کرج عهده دار انجام آن است، محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان مجموعه می باشد. یک حسابدار خوب در کرج به تعیین الزامات حقوق و دستمزد کارکنان شرکت پرداخته و حقوق و دستمزد آن ها را بر مبنای داده های موجود از ساعات کاری و مرخصی و غیبت کارکنان در پایان هر ماه محاسبه نموده و پرداخت می کند.  تهیه و بررسی میزان بودجه، هزینه ها و درآمدهای شرکت، میزان حقوق و دستمزد افراد مشغول به کار و کلیه فاکتورها و اسناد مرتبط با حسابداری از دیگر وظایفی است که انجام آن بر عهده شخص حسابدار است.  حسابدار در کرج سود و زیان فعالیت های شرکت را سنجیده و اعداد و ارقام حاصل از این فعالیت ها را به صورت کاملا جزئی در اختیار مدیریت شرکت قرار می دهد تا او به آگاهی دقیقی از نحوه عملکرد شرکت دست پیدا کند.
حسابدار در کرج موظف است که کلیه هزینه های شرکت را به طور دقیق کنترل نموده و از طریق تجزیه و تحلیل درآمدها و هزینه های مجموعه، بودجه مناسب برای فعالیت های شرکت را تعیین کند.  ثبت و نگهداری داده های مالی شرکت در سیستم حسابداری یکی دیگر از مهم ترین وظایف حسابدار در کرج است. ورود داده ها و اطلاعات به سیستم از جانب حسابدار باید با دقت تمام صورت بپذیرد. اگر چنین نباشد، یک اشتباه کوچک می تواند مشکلات بزرگی را در وضعیت مالی مجموعه رقم بزند.
در حالت کلی می توان گفت وظایف حسابدار شامل سه مرحله کلی است که عبارتند از:
 ثبت کلیه امور مالی انجام شده در مجموعه
 تهیه گزارش های مالی مورد نیاز
 ارائه گزارش های مالی به مدیریت
 

انجام تمامی خدمات مالیاتی در کرج

امروزه کلیه کسب و کارها در هر جای دنیا که باشند، ملزم به پرداخت مالیات به دولت کشور خود هستند که نیازمند دریافت خدمات مالیاتی در کرج هستند. بی شک کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تمامی کسب و کارهای فعال در آن موظفند با در نظر گرفتن درآمد سالیانه خود مبلغی را تحت عنوان مالیات به دولت تقدیم نمایند. اگرچه ممکن است مبحث مالیات از دیدگاه شما مبحثی ساده باشد، اما لازم است بدانید که این مبحث یکی از پیچیده ترین مباحثی است که مجموعه های گوناگون با آن رو به رو هستند. آنقدر پیچیده که هر کسی قادر به مدیریت آن به بهترین شکل ممکن نیست! چاره چیست؟ چه باید کرد؟
کسب و کارهای مختلف برای این که بتوانند مالیات خود را به بهترین نحو پرداخت نموده و در این زمینه با مشکل مواجه نشوند، نیازمند خدمات مالیاتی هستند. خدمات مالیاتی کرج یکی از پر تقاضاترین خدمات مالیاتی است و این موضوع از زیاد بودن تعداد شرکت ها در این استان سرچشمه می گیرد. از اهمیت مبحث مالیات همین بس که بسیاری از شرکت ها با پشت گوش انداختن و اهمیت ندادن به خدمات مالیاتی در کرج جریمه های سنگینی را متحمل شده و حتی برخی دیگر تا مرز ورشکستگی رفته و یا ورشکست شده اند. بی شک مالیاتی که شرکت شما پرداخت می کند با مالیات پرداخت شده از سوی شرکت رقیبتان بسیار تفاوت دارد و این به آن دلیل است که شما و رقبایتان در طول سال درآمدهای متفاوتی را کسب می نمایید و از سود مشابهی بهره مند نیستید. از همین رو دولت بر آن شده است که در مورد هر کس و کار واجد الشرایط پرداخت مالیات قوانین دقیقی را وضع نموده و میزان مالیات هر یک را بر اساس این قوانین تعیین کند. به منظور پرداخت صحیح و به موقع مالیات اطلاع از قوانین مربوطه الزامی است. آیا شما به عنوان صاحب یک کسب و کار با این قوانین آشنایی دارید؟ به احتمال زیاد خیر!
امروزه با وجود خدمات مالیاتی در کرج دیگر نیازی نیست نگران این موضوع باشید. مسائل مالیاتی را با خیال راحت به خدمات مالیاتی کرج سپرده و از نتیجه به دست آمده لذت برید!
 انجام تمامی خدمات مالیاتی در کرج

انواع خدمات مالیاتی در کرج

ارسال اظهارنامه مالیات اجاره
 ارسال اظهارنامه مالیات حقوق
ارسال اظهارنامه مالیات ارزش افزوده
 ارسال پلمپ دفاتر
ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
ارسال اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی
ارسال اظهارنامه شخص ثالث
 
 انواع خدمات مالیاتی در کرج