<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1400 سه شنبه 6 مهر
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> مرکز ثبت نام آموزشگاه های کرج
آموزشگاه فنی حرفه ای ، کامپیوتر ، حسابداری ، نقشه کشی ، زبان ، مدیریتمعرفی دوره کتیا CATIA در کرج

آموزش کتیا CATIA در کرج|آموزشگاه کتیا CATIA  در کرج|آموزشگاه کتیا CATIA  کرج|آموزشگاه  کتیا در کرج|آموزش کتیا در کرج|آموزش خصوصی CATIA در کرج

آموزش کتیا (CATIA) در کرج

CATIA یک نرم افزار کامپیوتری است، این نرم افزار یک نرم افزار کامل و جامع مهندسی می باشد. به کمک این نرم افزار در آموزشگاه کتیا در جهانشهر می توان سطوح را که شامل هر نوع سطوحی می شود اعم از بدنه اتومبیل یا هواپیما را مدل سازی کرد. با کمک CATIA می توان دستوراتی را برا ی ایجاد سطوح و همچنین ایجاد قطعات سه بعدی ایجاد کرد.برای مثال نحوه مدل سازی بدنه یک هواپیما و یا یک اتومبیل را می توان به کمک CATIA ایجاد کرد.این نرم افزار در صنایع تولیدی و سازنده قطعات اصلی (OEM) استفاده می شود و به روند طراحی،تحلیل و مدیریت محصولات سرعت می بخشد. بسیاری از رشته های مهندسی برای انجام پروزه ها و کارهای خود به یادگیری این نرم افزار نیازمندند. در همه جای کشور کلاس ای آموزشی CATIA وجود دارد،اگر به دنبال آموزش کتیا (CATIA) در کرج هستید ما بهترین آموزشگاه ها با مجرب ترین اساتید را به شما معرفی می کنیم. رشته هایی که نیاز دارند که حتما در نرم افزار CATIA مهارت کافی را داشته باشند شامل :مهندسی هوافضا،مهندسی مکانیک، مهندسی نقشه کشی صنعتی و مهندسی طراحی صنعتی می باشد.

آموزشگاه کتیا (CATIA) در کرج

با وجود اینکه تقریبا در مراکز همه استان ها آموزشگاهی جهت آموزش CATIA در بهترین آموزشگاه کتیا CATIA در کرج وجود دارد اما تعداد این آموزشگاه ها خیلی نیست اما آموزشگاه کتیا (CATIA) در کرج وجود دارد و آموزش CATIA را از مبتدی تا پیشرفته انجام می دهد.این آموزش ها از روی جدیدترین و به روز ترین کتب و آموزشگاه های جهان صورت می گیرد.

آموزش خصوصی کتیا (CATIA) در کرج

بعضی از علاقه مندان به یادگیری CATIA تمایل دارند که جهت یادگیری و تمرین بیشتر کلاس های خود را به صورت خصوصی با اساتید مجموعه برگزار نمایند اگر ساکن کرج هستید و به دنبال آموزش خصوصی کتیا (CATIA) در کرج هستید آموزشگاه ما این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به صورت شخصی و خصوصی کلاس های آموزشی خود را برگزار کنید. آموزشگاه کتیا در چهارراه طالقانی. بهترین آموزشگاه کتیا CATIA در کرج . آموزش کتیا در کرج.

نرم افزار کتیا چیست؟

نرم افزار کتیا یک نرم‌افزار طراحی، مهندسی به کمک کامپیوتر است که توسط داسو سیستم تولید شده ‌است. شرکت آی بی ام نیز در امور بازاریابی و فروش این نرم‌افزار همکاری دارد. رقبای اصلی نرم افزار کتیا پرو انجینیر و یونیگرافیکس می باشد. نرم افزار کتیا نرم افزاری قوی برای طراحی به کمک کامپیوتر، مهندسی به کمک کامپیوتر و ساخت به کمک کامپیوتراز سیستم های مطرح دنیا در صنایع هوافضا دریائی، عمران ، خودرو ، طراحی سازه، ادوات صنعتی، لوازم خانگی و ... که از این نرم افزار در پرسه های طراحی صنعتی خود استفاده می کنند. نخستین نسخه کتیا در سال ۱۹۸۱ به بازار عرضه شد و بسیاری از شرکت‌های بزرگ جهان مانند بوئینگ، ایرباس، آئودی و... از استفاده‌ کنندگان این نرم‌افزار به شمار می‌روند.

نتایج استفاده از نرم افزار کتیا

- کاهش زمان طراحی
- کاهش خطا در طراحی
- بهینه کردن طرح کاهش زمان تولید
- افزایش کیفیت محصول
- افزایش سود دهی


    دوره های مرتبط