<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1403 پنجشنبه 3 خرداد
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> مرکز ثبت نام آموزشگاه های کرج
آموزشگاه فنی حرفه ای ، کامپیوتر ، حسابداری ، نقشه کشی ، زبان ، مدیریتدسترسی سریع


معرفی دوره ICDL در کرج

آموزش دوره ICDL در کرج | دریافت گواهینامه ICDL در کرج | آموزشگاه icdl در کرج

دوره ICDL در کرج

دوره های آموزش ICDL شامل مهارت های هفتگانه ای می باشد. واژه ICDL مخفف واژه مخفف عبارت International Computer Driving License می باشد،که به معنای دوره بین المللی کاربری کامپیوتر است و آموزش icdl کرج در واقع این مدرک یک گواهی بین المللی است و با داشتن این مدرک توانایی دارندگان آن در مهارت های کامپیوتری تایید می شود. در گذشته این گواهی نامه و دوره ها در کشورهای اروپایی انجام می شد ولی با گذشت زمان در سایر کشورهای جهان نیز این دوره ها صورت پذیرفت و مدرک آن نیز به صورت بین المللی شد. امروزه و با گذشت زمان و پیشرفت علم و دانش و صنعتی شدن روز افزون جوامع ،نه تنها قشر دانشگاهی و تحصیل کرده بلکه تمامی اقشار جامعه اعم از کارمند و غیر کارمند و حتی زنان خانه دار نیاز به یادگیری این دوره ها را دارند و نیاز به یادگیری آن روز به روز بیشتر شده و یادگیری آن نوعی سواد محسوب می شود. بنابراین دوره های ICDL دوره هایی برای تمامی کاربران از جمله کاربران خانگی ،اداری،شرکتی و کارفرمایان و برا یتمامی رنج سنی می باشد. اموزشگاه فنی حرفه ای کرج در حال حاضر یکی از مدارک مورد نیاز برای استخدام در بسیاری از شرکت ها داشتن مدرک ICDL می باشد.اخذ این مدرک کار دشواری نیست فقط و با گذراندن این مهارت های هفتگانه شما می توانید صاحب این مدرک بین المللی و معتبر شوید. برای یادگیری دوره های ICDL نیاز به پیش نیاز خاصی نبوده و اگر فردی زبان انگلیسی را در حد دبیرستان نیز بلد باشد می تواند با استفاده از آموزشگاه ICDL در مهرشهر و آموزشگاه ICDL در جهان‌شهر و آموزشگاه ICDL در عظیمیه و آموزشگاه ICDL در مصباح کرج از عهده دروس مهارت های هفت گانه نیز بر آید.

ثبت نام با رایانه در تور گردشگری گرجستان
آموزشگاه ICDL در کرج ، دوره ICDL در کرج ، مدرک ICDL در کرج ، کلاس ICDL در کرج

آموزشگاه icdl در کرج

مهارت ها و سر فصل دروس ICDL شامل موارد زیر می باشد:
    •  مهارت اول آشنایی با مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات
    •  مهارت دوم توانایی استفاده از سیستم عامل Windows 10
    •  مهارت سوم توانایی استفاده از اینترنت و پست الکترونیکی
    •  مهارت چهارم توانایی استفاده از نرم افزار واژه پرداز Word
    •  مهارت پنجم توانایی استفاده از نرم افزار صفحه گسترده Excel
    •  مهارت ششم توانایی استفاده از نرم افزار ارائه مطلب PowerPoint
    •  مهارت هفتم توانایی استفاده از نرم افزار پایگاه داده Access

آموزشگاه کامپیوتر کرج

آموزش دوره ICDL در کرج یک گواهینامه بین المللی است که توانایی دارندگان این گواهی نامه را در مهارتهای کامپیوتری ، تایید می کند. پس از گذراندن این مهارت،فرد گواهینامه معتبر و مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری را دریافت می کند.علاوه براین ،مدرک ICDL جامع است و همچنین قابلیت ترجمه نیز دارد و در تمامی شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی قابل پذیرش تایید می باشد. با در دست داشتن این گواهینامه هنرجو می تواند وارد بازار کار شده و به راحتی از عهده ی تمامی کارهای کامپیوتری مربوط به یک کارمند برآید.کاربران خانگی نیز می توانند تمامی کارهای کامپیوتری خود را به راحتی انجام داده و حتی دور کاری های حسابداری و یا اداری خود را نیز در منزل انجام دهند.
آموزش WORD: این نرم افزار مربوط به شرکت مایکروسافت بوده و کاربردهای زیادی نیز دارد و در واقع جز نرم افزارهای واژه پرداز می باشد. یادگیری این نرم افزار برای هر فرد در هر موقعیت و رده سنی واجب و ضروری است زیرا کاربرد آن در زندگی امروزه بشر غیر قابل چشم پوشی می باشد. در هر موقعیت شغلی و یا در دوران دانشجویی حتما نیاز به نوشتن نامه یا یک مقاله برای شما پیش می آید که حتما برای انجام آن وتایپ کلمات باید از نرم افزار WORD استفاده نمایید.

دوره Power Point پیشرفته در کرج

این نرم افزار یکی از نرم افزار های آفیس محسوب شده و مربوط به شرکت مایکروسافت می باشد و جز بهترین و پرکاربردترین نرم افزارها محسوب می شود. با کمک این نرم افزار شما می توانید مطالب خود را جمع بندی کرده و به صورت Power Point ارائه دهید.علاوه بر این می توانید در اسلایدهایی که تهیه کرده اید از تصاویر،ویدئو ها،متن و صوت استفاده نمایید. دانشجویان و اساتیداز این نرم افزار استفاده های زیادی می کنند و در مکان های علمی بسیار کاربردی می باشد. در دوره های هفت گانه شما می توانید با تمام جزئیات این نرم افزار ها آشنا شده و به صورت حرفه ای اسلایدهایی بی نظیر و پرکاربرد بسازید. با نرم افزار Power Point شما می توانید پروژهها و عملکرد علمی خود را به بهترین حالت ممکن به مخاطب خود ارائه دهید و بهترین بهره را ببرید.

دوره Excel پیشرفته در کرج

انجام خیلی از فرآیندهای حسابداری ،مالی و تجاری به صورت دستی امری سخت و زمان بر می باشد امروزه اما با وجود سیستم Excel این مشکلات تا حد زیادی برطرف شده است و کاربر به راحتی می تواند تمامی حساب های عریض و طویل مجموعه و یا اداره و دستگاهی که در آن مشغول به کار است را در Excel جای دهد و به آسانی محاسبات خود را انجام دهد. Excel توانایی محاسبه خیلی از معادلات از جمع ،تفریق،ضرب و تقسیم گرفته تا معادلات پیشرفته را دارا می باشد.

اهداف گواهینامه ICDL

    -   ارتقای سطح کارایی در شرکتها     -   تضمین استفاده بهینه از حداکثر مهارت و توانایی کارمندان در محیط کار     -   ارتقای سطح تواناییها در IT     -   ایجاد توانایی در کارفرمایان برای سرمایه گذاری موثر درIT

کاربرد دریافت گواهینامه ICDL در کرج

ICDL برای کمک به کاربران طراحی شده است و به کارفرمایان اطمینان می دهد که اطلاعات این گواهی نامه در رشته کامپیوتر ، کاملا به روز است. ICDL نشانه کفایت درمهارتهای کامپیوتری است. بنابراین شرکتی که در نظر دارد به نیروی انسانی خود آموزش دهد باید اطمینان حاصل کند، پولی که به این برنامه اختصاص داده است، به خوبی صرف می شود. بطور حتم شرکت در دوره های مختلف، بدون دریافت گواهینامه موجب دلسردی کارمندان ، خواهد شد. ICDL آموزشگاه کامپیوتر در کرج ICDL چیست؟ گواهینامه ICDL در کرج اموزشگاه فنی حرفه ای کرج آموزشگاه icdl در کرج لیست آموزشگاه های کامپیوتر در کرج بهترین آموزشگاه کامپیوتر در کرج فنی حرفه ای کرج .

    دوره های مرتبط