<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1403 سه شنبه 2 مرداد
 
<%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> مرکز ثبت نام آموزشگاه های کرج
آموزشگاه فنی حرفه ای ، کامپیوتر ، حسابداری ، نقشه کشی ، زبان ، مدیریتدسترسی سریع


اخبار و اطلاعیه ها

آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کرج

1400 شنبه 1 آبان آموزشگاه زبان کرج

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کرج

آموزشگاه زبان کرج راه را برای موفقیت های شغلی و تحصیلی شما هموار می کند. آموزشگاه زبان کرج، زبان انگلیسی را به مانند زبان مادری، به شما آموزش می دهد. اگر در فکر مهاجرت کاری و تحصیلی، اپلای و اخذ ویزای تحصیلی و کاری هستید، فراگیری زبان انگلیسی خود را با شرکت در دوره های آموزشگاه زبان کرج، تسریع و تسهیل کنید. اگر می خواهید در انواع آزمون های ورودی دانشگاه در داخل و خارج از کشور، موفق باشید، باید انگلیسی خود را تقویت کنید، آموزشگاه زبان کرج از این طریق نیز، مسیر ورود شما به دانشگاه را آسان می سازد. آموزشگاه زبان در کرج، علاوه بر محصلین و شاغلین، برای تمام سنین و اقشار جامعه نیز، برنامه آموزشی دارد. زندگی در جهان امروز با وجود ارتباطات گسترده و وابستگی بسیار زیاد به تکنولوژی دیجیتال در ابعاد مختلف زندگی، خواه ناخواه، متون و اصطلاحات انگلیسی را به روزمره ترین اوقات و مسائل زندگی وارد ساخته و به همین دلیل آشنایی با زبان انگلیسی، صرفا یک نیاز آکادمیک نبوده و درست مانند زبان مادری، برای مدیریت بسیاری از امور روزانه، اهمیت دارد. منابع به روز و کاربردی همراه با حضور اساتید مجرب که با استفاده از تکنیک های مدرن آموزشی، فراگیری انگلیسی را مانند آب خوردن، آسان می سازد و این است امتیاز شرکت در دوره های آموزشگاه زبان کرج.

یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کرج

آموزشگاه زبان کرج زبان مادری شما را تکمیل می کند!

اگر یادگیری زبان دوم را یکی از الزامات تحصیلی دانش آموزان و کودکان معاصر بدانیم، باید این نکته را در نظر بگیریم که زبان انگلیسی دیگر یک زبان دوم نیست و برای تمام مردم دنیا علاوه بر زبان مادری، به عنوان زبان اصلی محسوب می شود و زبان دوم، در واقع هر زبانی به جز زبان انگلیسی است پس وقتی شما برای یادگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کرج اقدام می کنید، در واقع در حال یادگیری مکمل زبان مادری خود هستید و نه یک زبان دوم!!! به عبارت دیگر فراگیری زبان انگلیسی، به عنوان زبان بین المللی امروزه، دیگر نه به عنوان یک مهارت فوق العاده، بلکه به عنوان یک ضرورت مطرح است. پس اهل هر کجای جهان باشید، فرقی ندارد، زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی مستندات و منابع مطالعاتی و سمعی – بصری، زبان مکمل شما به حساب می آید. بسیاری از منابع علمی دنیا، مقالات، ویدئوهای آموزشی، کلیپ های مستند، فیلم و سریال، و حتی کتاب های روز به زبان انگلیسی منتشر شده و در دسترس سراسر دنیا قرار می گیرند و برای آنکه دچار تاخر زمانی نشوند و در اسرع وقت و تازه تازه قابل استفاده و استناد باشند، باید پیش از ترجمه، مطالعه و مشاهده گردند و این نیازمند فراگیری زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان کرج است. فرض کنید می خواهید به یک سفر توریستی یا یک گردش زیارتی در خارج از کشور بروید و یا موقعیت کاری و تحصیلی برای شما پیش آمده تا در یک سمینار و دوره خارج از کشور، شرکت کنید، یا اینکه در داخل کشور با توریست های خارجی مواجه شوید، یا برای گسترش کار خود نیاز به ارتباط به شرکت های خارجی داشته باشید و ... برای همه این موارد، شما باید انگلیسی را  در آموزشگاه زبان کرج بیاموزید.

آموزشگاه زبان کرج زبان شما را تکمیل می کند

آموزش زبان کرج برای ساکنین شهر کرج

دسترسی به امکانات آموزشی و مدرسین کاربلد و مجرب، یکی از محدودیت ها و موانعی است که زبان آموزان در جای جای کشور، با آن مواجه هستند. آموزش نادرست و غیر اصولی موجب طولانی شدن روند یادگیری و خستگی و سرخوردگی می شود و به همین دلیل شاهد هستیم بسیاری از مشتاقان فراگیری انگلیسی یک بار یا بیشتر برای شرکت در دوره های آموزشی آموزش زبان کرج اقدام کرده اند اما به دلیل همین مشکلات، ناامید شده و دست از ادامه مسیر کشیده اند. آموزش زبان کرج، با بررسی و تحقیق در مورد متد مختلف تدریس و با بهره گیری از ابزارهای پیشرفته آموزشی، استعداد و مهارت نهفته یادگیری زبان جدید را در زبان آموزان، شکوفا کرده و به واسطه تکنیک های تقویت حافظه و یادگیری، دریافت و ماندگاری مطالب ارائه شده در آموزشگاه زبان کرج را برای زبان آموزان افزایش می دهد. آموزش زبان کرج با برگزاری آزمون و مصاحبه ورودی، اقدام به تعیین سطح داوطلبان یادگیری انگلیسی می نماید و بر اساس سطح ارزیابی شده، کلاس و سطح دروس او را تعیین می کند. شما نیز اگر می خواهید بدون اتلاف وقت و انرژی بیهوده، فراگیری انگلیسی را مستقیما از سطح مناسب، آغاز کنید، به آموزشگاه زبان کرج مراجعه کنید. آموزش زبان کرج از سطح مبتدی تا پیشرفته دارای دوره های جداگانه و تخصصی متناسب با سن و تحصیلات و هدف داوطلبان، صورت می گیرد. آموزش زبان کرج، اساتیدی را برای کلاس های مختلف انتخاب می کند که قادر به برقرارری ارتباط موثر با گروه سنی دواطلبین حاضر در کلاس باشند.

 آموزش زبان کرج برای شهروندان کرج

برگزاری دوره آموزش خصوصی زبان کرج

در موارد خاص برای افزایش سرعت یادگیری و یا تقویت مهارت انگلیسی، لازم است که کلاس به صورت جداگانه و اختصاصی برگزار شود به همین دلیل آموزش خصوصی زبان کرج را در آموزشگاه خود، برنامه ریزی نموده ایم. دانش آموزان یا دانشجویانی که مشکل کمبود وقت دارند و نمی توانند زمان خود را متناسب با زمان بندی کلاس های عمومی هماهنگ کنند، از آموزش جا نخواهند ماند زیرا می توانند زیر نظر استاد مخصوص به خود، در ساعات خصوصی آموزشگاه زبان کرج، به فراگیری انگلیسی بپردازند. همچنین اگر برای مواردی مانند مهاجرت، یا شرکت فوری در آزمون های بین اللملی زبان انگلیسی نیاز دارید تا در مدت زمان کوتاه، مهارت انگلیسی خود را تقویت نمایید، برای شما دوره آموزش خصوصی زبان کرج را پیشنهاد می دهیم. در طی آموزش خصوصی زبان کرج ، جلسات با توجه به برنامه ریزی زبان آموزان، در تعداد و ساعات مشخص و به صورت آموزش فشرده، تنظیم می گردند. آموزش خصوصی نیز، مشمول ساعات آموزشی تخصصی شده و برای اخذ مدرک زبان، فرقی با دوره های عمومی ندارد. شرکت در جلسات خصوصی آموزشگاه زبان در کرج می تواند برای اعضای یک خانواده و یا برای یک فرد، مهیا گردد. آموزش خصوصی آموزشگاه زبان کرج، این فرصت را فراهم می کند که در هر جلسه متناسب با سرفصل دروس، بیشتری حجم مطالب آموزش داده و تمرین شود. برنامه ریزی جلسات بعدی آموزش خصوصی بستگی به تمرین و روند پیشرفت زبان آموز دارد. برای آگاهی از هزینه های دوره خصوصی آموزشگاه زبان کرج با ما تماس بگیرید.

برگزاری دوره آموزش خصوصی زبان کرج

آزمون های معتبر زبان درآموزشگاه زبان انگلیسی کرج

یکی از دلایل مراجعه زبان آموزان به آموزشگاه زبان انگلیسی کرج، آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس، تافل، تولیمو و ام. اس. آر. تی و .... است؛ حتما می دانید که اخذ مدرک معتبر هر یک از این آزمون های آموزشگاه زبان انگلیسی کرج ، هم برای پیشبرد انواع کارهای رسمی مربوط به ادامه تحصیل در خارج و یا مهاجرت، الزامی است و هم در ارتقای رزومه شغلی برای دسترسی به منبع درآمد خوب در داخل کشور، بسیار مهم و موثر است.دانشجویان دکتر برای آنکه بتوانند در آزمون جامع آموزشگاه زبان انگلیسی کرج شرکت کنند و به مرحله انجام پایان نامه برسند، لازم است برای دریافت تافل یا آیلتس در دانشگاه های دولتی، اقدام کنند. یکی از آزمون های داخلی که مرجع اصلی برای آزمون جامع دانشجویان دکترای دانشگاه آزاد اسلامی است، آزمون ای. پی. تی است، آموزشگاه زبان کرج، منحصرا برای هر یک از این آزمون ها، دوره های آماده سازی و تقویتی، دوره رفع اشکال، تست زنی و معرفی آزمون، برگزار می کند. برای اپلای و اخذ ویزای تحصیلی در خارج از کشور، برخورداری از یکی از این مدارک بین المللی زبان انگلیسی، راه گشا و تسریع کننده به حساب می آیند. شما حتی اگر به دلایلی غیر از تحصیل و کار اقدام به مهاجرت نمایید، با اخذ مدارک معتبر زبان انگلیسی از آموزشگاه زبان انگلیسی کرج می توانید کارهای مهاجرت خود را تسهیل کنید. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که هر کشوری را که برای تحصیل انتخاب کنید، تسلط بر زبان انگلیسی این امکان را برای شما فراهم می آورد که در کالج یا دانشگاه کشور مقصد شروع به تحصیل کنید و همزمان برای یادگیری زبان اصلی کشور مقصد و اخذ مدرک آن در حین تحصیل، اقدام کنید.

ثبت نام آموزشگاه زبان گوهردشت

آموزش گام به گام زبان انگلیسی از صفر تا صد در آموزشگاه زبان گوهردشت ، آموزش زبان انگلیسی تخصصی برای رشته های مختلف دانشگاهی و نیز آموزش زبان انگلیسی برای مسافرت یا زندگی در خارج از کشور، می توانید در دوره های مقدماتی تا دوره هی تخصصی و پیشرفته آموزشگاه زبان گوهردشت، شرکت کنید. یکی از موارد مهم که در زندگی امروز نه تنها نمی توان انکار کرد یا کوچک شمرد، الزام به برقراری ارتباط بین المللی، محصلینی که در داخل کشور زندگی می کنند، به واسطه ارتباط با سایر هم سن و سالان و هم کلاسی های خود می توانند از آموزه های بین المللی برخوردار شوند و تجربیات خود را به اشتراک گذاشته و موقعیت های آموزشی و تحصیلی خود را به فرای مرزها ارتقا دهند. یکی از پدیده هایی که در سال های اخیر داخل کشور خودمان نیز با آن به وفور مواجه هستیم، ظهور موسسات و آکادمی های معتبر بین المللی و دو زبانه مانند آموزشگاه زبان گوهردشت است که تدریس را به زبان انگلیسی انجام می دهند و والدین زیادی در سال های اخیر، به دنبال ثبت نام فرزند خود در این مدارس هستند، این مدارس معمولا دارای آزمون ورودی از جمله آزمون زبان است، فلذا اگر شما هم درصدد تضمین آینده فرزند خود هستید، برای موفقیت در آزمون ورودی این کالج های بین المللی و نیز برای تقویت و بهبود انگلیسی جهت فراگیری بهتر دروس، پیشنهاد می شود او را در دوره های آموزشگاه زبان گوهردشت کرج، ثبت نام کنید.