ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1397 یکشنبه 3 تیر
 اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه ها

آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج

1396 پنجشنبه 8 تیر آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج

آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج

ثبت نام بصورت قسطی با تخفیف ویژه در آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج

تایپ کردن متون در داخل کامپیوتر

متأسفانه بسیاری از افراد هنگامی که واژه تایپ را می شنوند، فکر می کنند که کار سختی را باید انجام دهند و با حجم بسیار زیادی از کارها مواجه خواهند بود که تخصص زیادی را نیز می خواهد. اما این طور نیست!

شما به منظور تایپ کردن متون و نوشته های خود، به دو چیز احتیاج دارید، یک کامپیوتر و یا لپ تاپ و همین طور یک نرم افزار واژه پرداز که اصطلاحاً ویرایشگر متن یا Editor نیز نامیده می شود.

کافی است تا نرم افزار را اجرا کرده و با استفاده از کلیدهای صفحه کلید، متن مورد نظر خود را تایپ کنید. در قسمت های مختلف و مورد نیاز، از تصاویر و همین طور اشیاء دیگر استفاده کنید و داده های خود را در نرم افزار مربوطه وارد کرده و در پایان نیز ذخیره و یا چاپ کنید.

 
آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج، اموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج، تلفن آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج، آدرس آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج، دوره کامپیوتر باغستان کرج، کلاس کامپیوتر باغستان کرج، کامپیوتر باغستان کرج، موسسه کامپیوتر باغستان کرج، تدریس خصوصی کامپیوتر باغستان کرج

نرم افزارهای ویرایشگر متون

این نرم افزارهای که اصطلاحاً Editor نیز نامیده می شوند، نرم افزارهایی هستند که به کاربر این امکان را می دهند تا متون خود را در کامپیوتر تایپ کرده و قالب بندی مناسبی ذخیره کنند. به کمک این نرم افزارها شما می توانید متون خود را تایپ کنید، به پاراگراف ها و کلمات، استایل و قالب بندی مورد نظر را دهید. برای متن خود، حاشیه ایجاد کنید و تصاویر و اشیاء دیگری را در فایل درج کنید تا اطلاعات مورد نظر خود را به صورت کامل تری آماده کرده و در پایان نیز چاپ کنید.

تا کنون نرم افزارهای ویرایشگر متن زیادی ارائه شده است که از جمله آنها می توان به نرم افزارهای MS Word و NotePad و TextPad و … اشاره کرد.

در این میان نرم افزار Word توانسته قدرتمندتر از سایر نرم افزارها عمل کرده و مخاطبین زیادی را به خود جلب کند.

 
، مرکز آموزش کامپیوتر باغستان کرج، مدرک کامپیوتر باغستان کرج، دیپلم باغستان کرج، بهترین آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج، دوره های تخصصی کامپیوتر باغستان کرج، کلاس کامپیوتر کودکان باغستان کرج، آموزشگاه های کامپیوتر باغستان کرج، کلاس های کامپیوتر باغستان کرج، آموزش گرامر کامپیوتر باغستان کرج، آموزش کامپیوتر خردسالان باغستان کرج، بهترین کلاس کامپیوتر باغستان کرج، هزینه کلاس کامپیوتر باغستان کرج موفق ترین آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج

MS Word، ویرایشگر پیشرفته Microsoft

نرم افزار Word از جمله نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت ماکروسافت می باشد که در بسته نرم افزاری آفیس قرار می گیرد. با استفاده از این نرم افزار و ابزارهای موجود، شما می توانید متون خود را ویرایش کرده، قالب بندی کنید و در قسمت های مورد نیاز، تصاویر و نمودار و سایر اشیای بصری را قرار دهید.

نرم افزار Word را می توان بهترین نرم افزار ویرایشگر متن تحت سیستم عامل ویندوز دانست که علاوه بر کاربری آسان، امکانات فراوانی را در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربران می توانند به سادگی و با کمی زمان، به تمامی ابزارهای موجود تسلط پیدا کرده و متون خود را آماده کنند.

یکی از ابزارهایی که در این نرم افزار ارائه شد و مورد تأیید بسیاری از نویسندگان قرار گرفت، ابزارهای مربوط به ایجاد فهرست تصاویر و فهرست عناوین بود که دیگر نویسندگان احتیاجی نداشتند تا فهرست کتاب و یا مقاله خود را به صورت دستی ایجاد کنند و تنها با چند کلیک می توانستند این فهرست را ایجاد کرده و در صورت اعمال تغییر در صفحه بندی، این فهرست را بروز کنند.
، قدیمی ترین آموزشگاه کامپیوتر باغستان کرج، لیست آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، آدرس آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، تلفن آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج ، آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، ثبت نام در آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، تدریس در آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، شعب آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، لیست شهریه آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، لیست دوره آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، دوره های آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، معتبرترین آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج، آموزشگاههای کامپیوتر با مجوز باغستان کرج، معرفی آموزشگاههای کامپیوتر باغستان کرج
فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:

درس یکم: شروع به کار با نرم افزار
آشنایی با محیط نرم افزار
ایجاد یک فایل جدید
استفاده از تمپلیت ها آماده
استفاده از تمپلیت های آنلاین
ذخیره فایل ایجاد شده
باز کردن فایل ذخیره شده