ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1397 چهارشنبه 27 تیر
 اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه ها

آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج

1396 شنبه 10 تیر آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج

آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج

ثبت نام بصورت قسطی با تخفیف ویژه در آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج

 منظور درک راحت‌تر می‌توانید هارد دیسک را به عنوان پوشه‌ی اصلی در نظر بگیرید، که پوشه‌های دیگر در درون آن ذخیره و سازماندهی شده و در دسترس قرار می‌گیرد.

مثالی درباره‌ی سلسله مراتب فایل و پوشه را بررسی می‌کنیم:

در دسکتاپ یک پوشه به نام Bills ایجاد شده است، در این پوشه نسخه‌های اسکن شده‌ی قبض‌های خدمات عمومی ذخیره شده است. این پوشه را با دابل کلیک باز می‌کنیم تا محتویات درون آن را مشاهده کنیم.
آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، اموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، تلفن آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، آدرس آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، دوره کامپیوتر شهرک وحدت کرج، کلاس کامپیوتر شهرک وحدت کرج، کامپیوتر شهرک وحدت کرج، موسسه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، تدریس خصوصی کامپیوتر شهرک وحدت کرج، مرکز آموزش کامپیوتر شهرک وحدت کرج،

دو بار کلیک یعنی دو بار کلیک چپ ماوس را به سرعت فشار دهید. در این پوشه سه فایل با نام‌های مختلف مشاهده می‌نمایید. نام این فایل‌ها به ترتیب، Electric به معنای برق.

Heat به معنای گرما و Water به معنای آب می‌باشد. می‌توانید در آینده نیز هر قبضی را که دریافت می‌کنید در این پوشه ذخیره کنید. اما به این ترتیب فایل‌ها سازماندهی خود را از دست داده و کاملاً نامرتب خواهند شد.

در این موارد مزیت ایجاد زیر شاخه برای پوشه‌ها مشخص می‌گردد.

در ویندوز 7 کافی است بر روی دکمه‌ی New Folder در بالای پنجره کلیک کنید، تا یک پوشه‌ی جدید ایجاد شود. همان‌طور که مشاهده می‌نمایید نام این پوشه با رنگ آبی هایلایت شده است. این حالت بدین معناست که می‌توان با تایپ یک نام جدید، نام پوشه را تغییر داد.
مدرک کامپیوتر شهرک وحدت کرج، دیپلم شهرک وحدت کرج، بهترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، دوره های تخصصی کامپیوتر شهرک وحدت کرج، کلاس کامپیوتر کودکان شهرک وحدت کرج، آموزشگاه های کامپیوتر شهرک وحدت کرج، کلاس های کامپیوتر شهرک وحدت کرج، آموزش گرامر کامپیوتر شهرک وحدت کرج، آموزش کامپیوتر خردسالان شهرک وحدت کرج، بهترین کلاس کامپیوتر شهرک وحدت کرج

نام این پوشه را به water تغییر دهید. پس از پایان تایپ کردن با فشردن دکمه‌ی Enter نام پوشه را تثبیت دهید.

به همین ترتیب دو پوشه‌ی دیگر ایجاد کرده و نام یکی را Electric نام دیگری را Heat بگذارید. اکنون سه زیر شاخه در درون پوشه‌ی اصلی Bills ایجاد شده است. حال با درگ کردن می‌توانید هر فایل را به درون پوشه‌ی مرتبت با آن انتقال دهید.
، هزینه کلاس کامپیوتر شهرک وحدت کرج موفق ترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، قدیمی ترین آموزشگاه کامپیوتر شهرک وحدت کرج، لیست آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، آدرس آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، تلفن آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج ، آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، ثبت نام در آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج
به عنوان مثال فایل electric را انتخاب سپس کلیک چپ ماوس را روی آن فشار داده و نگه دارید، سپس اشاره‌گر ماوس را به روی پوشه‌ی الکتریک ببرید.

توجه کنید که در این حالت عبارتی به صورت move to Electric ظاهر می‌گردد، بدین معنی که به پوشه‌ی Electric منتقل شود. در این حالت با رها کردن کلیک چپ، فایل به پوشه‌ی مورد نظر انتقال خواهد یافت.

در مورد دو فایل دیگر نیز به همین صورت عمل نمایید. فایل Water را به پوشه‌ی Water و فایل Heat را به پوشه‌ی Heat انتقال دهید.

اکنون با دوبار کلیک بر روی پوشه‌ی Electric، فایل مربوط به قبض برق را خواهید دید.
، تدریس در آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، شعب آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، لیست شهریه آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، لیست دوره آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، دوره های آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، معتبرترین آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج، آموزشگاههای کامپیوتر با مجوز شهرک وحدت کرج، معرفی آموزشگاههای کامپیوتر شهرک وحدت کرج
با کلیک بر روی دکمه‌ی Back که در گوشه‌ی سمت چپ و بالا قرار دارد، به پوشه‌ی اصلی Bills باز گردید.

چنانکه این مراحل را یاد گرفته باشید، ساز و کار اصلی نظام پوشه و فایل در سیستم‌عامل را درک کرده‌اید.

اهمیت سازماندهی فایل‌ها در این نکته است که کامپیوتر همواره می‌تواند مسیر فایل‌ها و پوشه‌ها را بیابد. اما مسئله این است که آیا کاربر نیز می‌تواند همواره این کار را انجام دهد یا خیر؟

سازماندهی این فایل‌های اندک کار سختی نیست، اما زمانی را در نظر بگیرید که به جای سه فایل، 300 فایل یا سه هزار فایل داشته باشید. سازماندهی فایل‌ها یک مهارت مهم است که باید به انجام آن عادت کنید.

حال به نمایش مختلف فایل‌های درون یک پوشه می‌پردازیم. در ویندوز 7، در گوشه‌ی بالای سمت راست در پنجره گزینه‌ای به نام view وجود دارد.