ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1399 یکشنبه 15 تیر
 معرفی دوره کارمند اخذ ویزا در کرج

دوره آموزشی کارمند اخذ ویزا در کرج
دوره آموزشی کارمند اخذ ویزا

ویزا (روادید) مدرکی برای اخذ اجازه ورود به خاک یک کشور است و هر کشور برای صدور این مدرک قوانین خود را داراست. عدم آشنایی با این قوانین برای آژانس ها و کارمندان فروش تور می تواند مشکلاتی را پدید آورد. این دوره به منظور آموزش و نیز بازآموزی فعالان و فروشندگان تور و کارمندان اخذ ویزا است . استفاده از اساتید مجرب و بنام صنعت گردشگری از مزایای این دوره می باشد. همچنین سایر علاقه مندان حیطه گردشگری و مسافرت نیز می توانند در جهت آشنایی با رویه و مقررات گردشگری ، گذرنامه و ویزا در این دوره شرکت کنند.

سرفصل دروس این دوره به شرح زیر است :
آشنایی با رویه و مقررات و قراردادهای گردشگری
آشنایی با مقررات ارزی، گمرکی و بهداشتی (TIM)
آشنایی با گذرنامه، رویه ومقررات ویزا مربوطه
آشنایی با آیین نامه نظارت، تکالیف مدیران و مسئولیت آنها
در پایان دوره آموزشی کارمند اخذ ویزا، به تمامی دانش آموزانی که دوره را با موفقیت سپری کرده اند، مدرک معتبر صادره شده توسط سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعطا می گردد. این گواهینامه آموزشی، دارای اعتبار و قابل ترجمه می باشد.

    دوره های مرتبط