ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1399 شنبه 18 مرداد
 معرفی دوره کارور DREAMWEAVER در کرج

 دیپلم اسان فنی و حرفه ای در کرج
کارور DreamWeaver
کارور DreamWeaver یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای می باشد. علاقه مندان  به دوره کارور DreamWeaver پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای در کرج دريافت نمایيد.
آموزشگاه فنی و حرفه ایی با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی کارور DreamWeaver را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی کارور DreamWeaver با ارائه مطالب دوره آموزشی کارور DreamWeaver آماده و ارائه نموده است.
با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، کارور DreamWeaver به صورت عمومی برگزار می گردد .
كارور Dreamweaver MX كسي است كه بتواند از عهده توانايي شناخت مفاهيم پايه و كار با اين نرم افزار، كار با سايتهاي اين نرم افزار انجام Layout صفحات، اضافه كردنContent به صفحات، كار با Page code ، تدارك براي ساخت سايت پويا، توليد صفحات پويا و توسعه 
سرفصل ها
شناخت مفاهيم پايه اي و كار آزاد Dream weaver
كار با سايت هاي Dream weaver
انجام از صفحات Layout
توانايي انجام تدارك براي ساخت سايت پويا
توانايي توليد صفحات پويا

دیپلم آسان فنی و حرفه ای در کرج، کد منطقه اخذ دیپلم کرج


دیپلم فنی و حرفه ای در بلوار ارم کرج
دیپلم فنی و حرفه ای در بلوار دریا کرج
دیپلم فنی و حرفه ای در سه راه گوهردشت کرج
دیپلم فنی و حرفه ای در اهری کرج
دیپلم فنی و حرفه ای در سه راه مارلیک کرج

کارور DremWeaver کسی است که بتواند از عهده توانایی شناخت مفاهیم پایه و کار با این نرم افزار، کار با سایت های این نرم افزار، انجام Layout  صفحات، اضافه کردن Content  به صفحات، کار با Page Code، تدارک برای ساخت سایت پویا، تولید صفحات پویا، تولید صفحات پویا و توسعه AR برآید.
 فهرست توانایی های شغلی کارور DreamWeaver به شرح ذیل می باشد:
توانایی شناخت مفاهیم پایه ای و کار آزاد Dream Weaver
توانایی کار با سایت های Dream weaver
توانایی انجام Layout از صفحات
توانایی اضافه کردن Content به صفحات
توانایی کار با Page  Code
توانایی انجام تدارک برای ساخت سایت پویا
توانایی تولید صفحات پویا
توانایی توسعه Application Rapidly

    دوره های مرتبط