ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1399 شنبه 21 تیر
 معرفی دوره طراح گرافیک رایانه ای در کرج

دیپلم فنی و حرفه ای در کرج بصورت اقساطی
طراح گرافیک یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراح گرافیک رایانه ای پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.
با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراح گرافیک رایانه ای را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، طراح گرافیک رایانه ای به صورت عمومی برگزار می گردد.
طراحی گرافيک رايانه ای از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل کار با رايانه هاي شخصي، راه اندازي و استفاده از سخت اففار هاي مربوطه، طراحي، ويراي ترسيم هاي برداري و Bitmap ،Typography ، صفحه آرايي وچاپ با استفاده از رايانه را در بردارد. اين شغل با مشاغل مدير طراحي، مهندس تجزيه و تحليل، طراحي رسانه هاي ورافيكي و طراحي جند رسانها در ارتباط است.

گرفتن دیپلم فنی و حرفه ای در کرج، گرفتن دیپلم غیر حضوری فنی و حرفه ای در کرج، گرفتن دیپلم از راه دور فنی و حرفه ای در کرج، گرفتن دیپلم مجدد فنی و حرفه ای در کرج، گرفتن دیپلم رسمی فنی و حرفه ای در کرج، گرفتن دیپلم فنی فنی و حرفه ای در کرج


دیپلم فنی و حرفه ای در بلوار ارم
دیپلم فنی و حرفه ای در بلوار دریا
دیپلم فنی و حرفه ای در سه راه گوهردشت
دیپلم فنی و حرفه ای در اهری
دیپلم فنی و حرفه ای در سه راه مارلیک
دیپلم فنی و حرفه ای در ملارد
دیپلم فنی و حرفه ای در آزادگان
دیپلم فنی و حرفه ای در آبیک
دیپلم فنی و حرفه ای در چهارراه کارخانه قند

    دوره های مرتبط